+48 660 3320112 info@lewgoland.pl

Domki letniskowe

Każdy ma określone preferencje związane z obiektem noclegowym, który wybiera na miejsce swojego wakacyjnego pobytu. Wiele osób przybywających do Ustki oraz do innych nadmorskich miejscowości decyduje się na wybór domku letniskowego. Dlatego też nasza oferta domków letniskowych cieszy się obecnie coraz większym wzięciem, coraz większym zainteresowaniem.

Co zatem można w niej znaleźć? Proponujemy państwu domki przeznaczone dla 4 do 5 osób. Są to nowoczesne, komfortowe, bogato wyposażone drewniane obiekty położone w odległości około 900 metrów od plaży. Droga na plażę prowadzi wśród drzew traktem pieszo-rowerowym i bez wątpienia przebycie jej daje bardzo dużo przyjemności. Same domki są położone w pięknym otoczeniu leśnym, co tym bardziej sprawia, że jest to świetne miejsce do odpoczynku. Każdy z domków jest wyposażony w dwa pokoje, aneks kuchenny, łazienki oraz taras. Każdy z pokoi jest wyposażony w niezbędny sprzęt. Mamy tam czajnik, lodówka oraz kuchenka elektryczna.

Dodatkowo w salonie mamy dodatkową kanapę, która również może być wykorzystana do spania. Przed domkami mamy do dyspozycji gości obszerny plac zabaw, mamy również miejsce na rozpalenie grilla oraz ogniska. Domki można zarezerwować na dowolny okres, na dowolną ilość dni. Ceny mamy dosyć atrakcyjne zależne od długości pobytu oraz od daty wynajęcia domku. Doba rozpoczyna się od godziny 15, a kończy o godzinie 11. W cenie mamy wliczone również obowiązujące w Ustce opłaty klimatyczne, toteż goście nie muszą się martwić o jakiekolwiek dodatkowe opłaty, które miałyby ich zaskoczyć. Nasze domki letniskowe są położone w cichej okolicy Ustki, aczkolwiek do miasta, do różnych punktów usługowych, do punktów gastronomicznych mamy stąd bardzo blisko.

Nasze domki letniskowe stanowią nowoczesne, bardzo dobrze wyposażone obiekty noclegowe, które są cenione przez przybywających tutaj turystów. Dlatego z powodzeniem można mówić o jednej z najciekawszych ofert noclegowych w Ustce jak i w jej najbliższej nadmorskiej okolicy.