+48 660 3320112 info@lewgoland.pl

Okoliczne atrakcje

Ustka to świetne miejsce na letni wypoczynek. Dlatego też wiele osób wybiera Ustkę, aby tam spędzić swój urlop. Wiele ciekawych obiektów noclegowych zapewniających pełen komfort. Oczywiście sam komfort oraz wygoda zapewniana przez obiekty noclegowe nie jest w stanie przekonać daną osobę do tego, aby odwiedziła daną miejscowość.

Dlatego też Ustka to równocześnie też bardzo szeroka oferta związana z atrakcjami turystycznymi. Warto przed przyjazdem do Ustki dowiedzieć się co nieco więcej na temat tego, co można w tym miejscu robić, jak spędzić swój wolny czas. Ustka to oczywiście Słowiński Park Narodowy, a więc tym samym ruchome wydmy, które są pewnym ewenementem na skalę światową. Niezapomniane krajobrazy, których z pewnością nikt nie zapomni, gdy tutaj przybędzie. Oczywiście to nie jedyna propozycja na wolny czas. Ustka to również wspaniała nadmorska, szeroka promenada.

Dla fanów klocków lego przygotowano niezwykłą wystawę, którą zachwycają się nie tylko dzieci, ale także dorośli. Każdego roku mamy do czynienia z różnymi wydarzeniami. Wśród nich na pewno warto jest zwrócić uwagę na Festiwal Sztucznych Ogni, który z roku na rok organizowany jest z coraz większą pompą. Mówiąc o atrakcjach turystycznych związanych z Ustką, nie możemy nie wspomnieć również o takich miejscach jak park linowy oraz latarnia morska. Ponadto również w Ustce oraz w jej okolicach mamy bardzo rozbudowaną sieć szlaków rowerowych.

Nie brakuje wypożyczalni tych jednośladów, toteż możliwości związane z turystyką rowerową są bardzo szerokie. To oczywiście nie wszystkie możliwości. Mówiąc o atrakcjach Ustki oraz jej okolic, nie sposób nie wskazać na Dolinę Charlotty oraz odbywające się w tym miejscu różne wydarzenia artystyczne. Nie sposób także nie wskazać na wycieczki statkiem. Wszakże przecież mamy do czynienia z okolicą nadmorską. Ustka jest miejscem, w którym bez wątpienia nikt z przybywających tutaj gości wakacyjnych nie będzie miał sposobności do tego, aby się nudzić. Tym samym jest to świetne miejsce na wakacyjny wypoczynek.