Jak wybrać odpowiednią nieruchomość do zakupu?

Zakup nieruchomości może być bardzo ważną inwestycją długoterminową i konieczne jest dokonanie właściwych wyborów przy zakupie.

Ważne jest, aby zbadać wiele ważnych czynników, aby znaleźć i kupić nieruchomość, która odpowiada Twoim potrzebom. Rozważ poniższe wskazówki, aby pomóc w zakupie nieruchomości.Jesień może pomóc Ci zorientować się, jak dobrze dom, który rozważasz zakup, był pod opieką na przestrzeni lat. Poświęć chwilę na obejrzenie rynsztoków. Jeśli z nich wylewają się liście, będziesz wiedział, że właściciel domu nie poświęcił czasu na ich czyszczenie. Jeśli nie poświęcą czasu na tę prostą konserwację, pomyśl o innych rzeczach w domu, które mogły zaniedbać.Zanim złożysz jakąkolwiek ofertę dotyczącą nieruchomości, pamiętaj, aby zatrudnić inspektora, który obejrzy każdą część domu. Nic nie jest tak przygnębiające jak przeprowadzka do domu i pół roku później stwierdzenie, że fundacja upada. Sprawdź poświadczenia, historię wydajności i referencje inspektora, zanim zdecydujesz się na sprawdzenie swojej inwestycji.Zaplanuj opłacenie ubezpieczenia prywatnego kredytu hipotecznego, jeśli zaliczka na nowy dom jest mniejsza niż dwadzieścia procent. Koszt ubezpieczenia będzie się różnić w zależności od osoby i lokalizacji, ale średnia wynosi od 50 do 80 USD miesięcznie. Możesz być zobowiązany do zapłaty tej kwoty, dopóki kapitał własny w Twoim domu nie osiągnie progu dwudziestu procent.Przed podjęciem decyzji o zakupie domu należy uwzględnić koszty utrzymania. Jak wybrać odpowiednią nieruchomość do zakupu?

Na przykład dom w północnej części stanu Nowy Jork będzie wymagał większych kosztów ogrzewania niż dom w Arizonie.

Alternatywnie woda będzie kosztować więcej w Arizonie niż w Missisipi. Zdecyduj, co jest dla Ciebie najważniejsze, i weź to pod uwagę.Ważną wskazówką, jeśli chodzi o nieruchomości, jest sprawdzenie w wielu miejscach finansowania domu. Jest to ważne ze względu na różnorodność stawek, planów i zasadności instytucji finansujących. Nawet jeśli Twoja pierwsza oferta brzmi fantastycznie, mogą być dostępne lepsze oferty. Zawsze miej warunki umowy zapisane na papierze.Kiedy szukasz swojego pierwszego domu, bądź wybredny! Nie chcesz utknąć z czymś, czego absolutnie nie kochasz. Kiedy kupujesz coś, pokochasz to najbardziej, więc jeśli absolutnie nie kochasz tego miejsca, najprawdopodobniej nie spodoba ci się, gdy to kupisz.Kiedy zamierzasz odwiedzić otwarty dom, powinieneś zwrócić uwagę nie tylko na dom, który chcesz kupić. Powinieneś zwrócić uwagę na okoliczne domy i okolicę, aby wiedzieć, w jakiej okolicy będziesz mieszkać.Kiedy planujesz datę zamknięcia zakupu nowego domu, upewnij się, że jest wystarczająco późno w miesiącu, aby można było włączyć proporcjonalną spłatę kredytu hipotecznego za ten miesiąc do kosztów zamknięcia. Oznacza to, że będziesz mieć więcej niż 45 dni od zamknięcia przed terminem pierwszej płatności.Wielu nowych nabywców domów nie zastanawia się zbytnio, kim firma depozytowa lub agent będzie do zamknięcia. Ta osoba będzie Cię przeszukiwać przez setki stron dokumentów do wyjaśnienia i podpisania. Bardzo ważne jest posiadanie kogoś, kto potrafi wyjaśnić te treści w sposób zwięzły i poprawny, a także kogoś, kto może odpowiedzieć na Twoje trudne pytania. Uzyskaj referencje od agentów i przyjaciół i nalegaj, aby móc korzystać z wybranej firmy i agenta depozytowego.Zastanów się, czego szukasz w nieruchomości i co chcesz kupić jako inwestycję. Badania naukowe są twoim przyjacielem w dokonywaniu właściwych wyborów, a poświęcenie czasu na podejmowanie decyzji jest dla ciebie bardzo korzystne. Zastosuj powyższe wskazówki do zakupów nieruchomości, aby doświadczyć pełnego sukcesu.