Pomoc biura księgowego w Londynie

Zakładanie spółki Limited w UK to trudny proces, ale bardzo opłacalny. Jest to o wiele lepsza forma prowadzenia własnej firmy niż samozatrudnienie. W przypadku spółki mamy wnoszony określony kapitał.

To oznacza, że jeśli pójdzie coś nie tak i spółka zbankrutuje to tylko te pieniądze, które są kapitałem będą wchodziły na poczet długu. W przypadku samozatrudnienia sytuacja jest bardziej skomplikowana i możemy stracić wszystko, co mamy. Nie ma znaczenia czy mamy jeden dom i nie będziemy mieć gdzie mieszkać. Na długi wszystko jest zlicytowane i trzeba to jakoś pokryć. To, dlatego lepiej będzie postawić na spółkę Limited.

Jest to bezpieczniejsze i na pewno będzie nam się to o wiele bardziej opłacało. Tym bardziej, że przy zakładaniu i rejestracji pomoże nam polski księgowy w Londynie. Wie jak ma się tym zajmować i wie jak przygotować te wszystkie potrzebne dokumenty.

Rejestracja spółki

Potrzebujemy sporządzić dokumentacje. Oznacza to ze konieczny będzie dokument założycielski spółki, jej statut, czyli umowa oraz trzeba będzie nominować dyrektora oraz sekretarza. To jednak nie wszystko, co nas czeka. Trzeba będzie sporządzić dokumenty o wszystkich udziałowcach spółki raz trzeba będzie wskazać, jaka jest wysokość kapitału. Jeśli się na tym nie znamy to na spokojnie pomoże nam w tym księgowy. On wie jak to wszystko zrobić żeby przyspieszyć proces rejestracji.

 

Chcemy przecież jak najszybciej zaczynać naszą działalność, dlatego czas ma tutaj duże znaczenie. Dobrze jest wcześniej skontaktować się z księgowym, bo wtedy dowiemy się, z jakimi dokumentami można do niego przyjść. To na pewno pomoże szybciej wszystko pozałatwiać. Firmę, która jest gotowa nam pomóc przy zakładaniu oraz przy prowadzeniu spółki znajdziemy na biuro księgowe Londyn. Mają oni ogromne doświadczenie i są w stanie dopasować ofertę w taki sposób żeby idealnie nam pasowała. Korzystając z ich usług każdy jest zadowolony, co potwierdzają inni klienci, którzy wcześniej się do nich zgłosili. My też możemy to teraz zrobić.