W sprzedaży znajdziemy różne rodzaje perfum i zapachów

Na dzisiejszym rynku perfumeryjnym istnieją setki, a może nawet tysiące rodzajów perfum.

Wysoki popyt na różne rodzaje perfum sprawia, że łatwo jest je znaleźć, od tanich zamienników po dosyć drogie perfumy, aż do bardzo drogich rodzajów perfum. Dla wszystkich gustów i możliwości finansowych z pewnością znajdziemy w sprzedaży taki zapach, jaki będzie nam odpowiadał. Nie trzeba szukać daleko, aby znaleźć dostępne główne marki perfum, znajdziemy je zarówno w lokalnej drogerii, jak i w perfumeriach czy różnych sklepach online.

W sprzedaży znajdziemy różne rodzaje perfum i zapachów

Si perfumy dla kobiet zmysłowych i pewnych siebie

Najczęstszym sposobem opisania perfum jest być może uwzględnienie ich stężenia, źródła pochodzenia oraz nut zapachowych. Najpopularniejszym zapachem jest kwiatowy, którego składniki to wszelkiego rodzaju kwiaty o pięknym zapachu. Wszystkie perfumy i wody kolońskie są różne i mają kojarzyć się z osobowością i stylem życia użytkowników. Marka Armani proponuje piękne zapachy, jak perfumy Si, które cieszą się niesłabnącą popularnością wśród kobiet. Wraz z nowoczesną technologią wytwarzania perfum, ukształtowały się kategorie, z których najpopularniejsza to kwiatowa, przeznaczona na każdą okazję. Drzewna lub szyprowa kategoria przywodzi na myśl leśne środowisko o bardzo orzeźwiającym zapachu. Zielona lub naturalna jest uważana za rześki i lekki zapach do noszenia na co dzień. Zapachy wodne są bardzo popularne wśród młodych, aktywnych osób, a orientalne są skomponowane z korzennych zapachów, przeznaczonych na specjalne okazje.

Aby sklasyfikować perfumy lub wody kolońskie, jednym interesującym aspektem do rozważenia jest procent objętościowego stężenia olejku perfumeryjnego. Perfumy zawierają zwykle od 15 do 25 procent olejku, woda perfumowana zawiera od 8 do 15 procent olejku,woda toaletowa zawiera od 4 do 10 procent, a woda kolońska zwykle zawiera od 2 do 5 procent olejku perfumowanego i jest najmniej trwałą nutą zapachową. Natomiast perfumy Si znajdziemy również w lżejszej i bardziej intensywnej wersji zapachowej. Rośliny są największym źródłem związków zapachowych stosowanych w przemyśle perfumeryjnym.

Si perfumy damskie są bardzo częstym wyborem, a cała marka Armani cieszy się popularnością na całym świecie. Jest to idealny prezent dla kobiety bliskiej naszemu sercu.