Cadillac Escalade – luksusowe auto o potężnym silniku

Amerykański samochód Cadillac Escalade powstał w 1999 roku.

Obecnie na rynku motoryzacyjnym sprzedawana jest piąta generacja tego modelu. Należy on od klasy luksusowych SUV–ów z napędem na cztery koła. Jego charakterystyczną cechą jest połączenie mocnego (409 KM) silnika z wygodą i przestrzennością miejsca zarezerwowanego dla kierowcy oraz pasażerów (zmieści się w nim pięć osób). Pojazd posiada elektryczne wspomaganie układu kierowniczego, automatyczną skrzynię biegów, a także spersonalizowaną deskę rozdzielczą (wyświetlacze). Przyspieszenie do setki osiąga w 6.7 sekundy, co jest bardzo dobrym wynikiem. Z wyglądu nawiązuje do estetyki kojarzonej z firmą Cadillac. Bez wątpienia jest to samochód, który świetnie prezentuje się na drodze lub na podjeździe, a jego osiągi i komfort wnętrza są czynnikami czyniącymi z jazdy przyjemne doświadczenie. Pojazd tylko dla wybrednych fanów motoryzacji, które pragną posiadać SUV-a będącego klasą samą w sobie.

Cadillac Escalade – luksusowe auto o potężnym silniku

Czy chciałbyś przejechać się Cadillakiem Escalade?

Jeśli odpowiedź jest twierdząca, to warto rozważyć skorzystanie z oferty wypożyczalni luksusowych samochodów. W ten sprawdzony sposób można uświetnić jakiś ważny moment życia bez konieczności kupowania auta. Albo po prostu przez kilka dni przetestować, jak się nim jeździ. Wypożyczalnia Mestenza oferuje wynajem samochodu Cadillac Escalade w atrakcyjnej cenie na minimum jedną dobę. Samochód posiada nagłośnienie Bose.

Rafał Grzebin, założyciel Mesenzy, stawia na bardzo wysoki standard obsługi klienta. Samochody można zarezerwować w kilka minut przez stronę internetową. Ponadto można zamówić auto telefonicznie lub skontaktować się z firmą przez pocztę e-mail. Wypożyczony pojazd jest zatankowany do pełna, odbiera się go w ustalonym miejscu (lub wybranym w ramach dodatkowej usługi). Samochód posiada pełną dokumentację ubezpieczeniową.