Czy ten wózek będzie najlepszy dla Twojego dziecka? Podpowiadamy!

Codzienne spacery, drzemki i kołysanie – każde dziecko spędza w wózku wiele czasu w ciągu dnia. Właśnie dlatego ten pojazd powinien być wybrany z odpowiednią rozwagą. Podpowiadamy jak wybrać idealny wózek dla Twojego dziecka!

Czym kierować się, odwiedzając sklep z wózkami, podczas wyboru tego idealnego? Bez wątpienia przytłoczyć może się ogrom różnorodnych modeli, wzorów, a także kolorów. Wszystkie są wyjątkowe, a producenci wprost prześcigają się we wprowadzeniu bardziej lub mniej praktycznych rozwiązań. Przychodzimy na ratunkiem i podpowiadamy, na co zwrócić uwagę podczas zakupów. Gdzie warto szukać wózków? Na pewno w sklepie internetowym www.wozki-foteliki.pl, gdzie czeka na Ciebie naprawdę spory wybór różnorodnych propozycji!

Wózek tradycyjny czy hybrydowy?

Wielu młodych rodziców zastanawia się nad wyborem wózka tradycyjnego, czy hybrydowego. Na rynku masz do wyboru wózki dziecięce dwa w jednym, a także trzy w jednym. Są to często wybierane rozwiązania i nie ma w tym niczego dziwnego, ponieważ są niezwykle praktyczne! Czym się charakteryzują? Otóż są to zestawy z jednym, uniwersalnym stelażem do którego można przymocować gondolę, siedzisko spacerowe, a także fotelik samochodowy. Wielu rodziców decyduje się na to rozwiązanie, ponieważ jest to jeden zakup na bardzo długi czas. Kiedy dziecko dorośnie do spacerówki nie muszą oni martwić się koniecznością zakupu spacerówki, ponieważ już ją posiadają. Niestety, często w takim zestawieniu trudno jest znaleźć zestaw z odpowiednim fotelikiem, który spełnia wszystkie normy bezpieczeństwa. Przed zakupem należy tę kwestię dokładnie sprawdzić, a także dopytać o to doradcę znajdującego się w sklepie!

Zakup dodatkowych adapterów

Jeżeli zdecydujesz się na zakup wózka dwa w jednym, zawsze możesz dokupić osobno fotelik samochodowy, który zapewni najlepsze bezpieczeństwo Twojemu dziecku. Na rynku dostępne są specjalne adaptery do wózki Warszawa, dzięki którym bez trudu można przymocować część fotelików samochodowych do poszczególnych gotowych stelaży w wózkach. Podczas zakupów, sklep z wózkami dziecięcymi w Warszawie oferuje „jazdę próbną”. Możesz więc sprawdzić, czy dany model dobrze Ci się prowadzi. Ma to spore znaczenie podczas wyboru najlepszej propozycji. Warto również, żeby wózek miał regulowaną rączkę, która sprawi, że każdy będzie mógł dopasować ją do swojego wzrostu!

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą: Joolz Day 3