Jak możesz w pełni wykorzystać swojego iPada?

Kiedy kupiłeś iPada? Jak często tego używasz? Nie chcesz być do tego całkowicie przywiązany, ale musisz zdobyć wartość swoich pieniędzy.

Jest tak wiele rzeczy, które możesz zrobić ze swoim iPadem, że powinieneś dostawać więcej, niż są warte twoje pieniądze. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej.Kiedy zastanawiasz się nad zakupem iPada, musisz wziąć pod uwagę kilka rzeczy, aby uzyskać najlepszą możliwą cenę. Jeśli chcesz używać iPada poza domem lub biurem, będziesz chciał kupić droższą wersję, która obejmuje 3g oraz WIFI.Najnowszy system operacyjny iOS umożliwia korzystanie z folderów na iPadzie. Aby rozpocząć, dotknij i przytrzymaj palec na aplikacji, aż zacznie się poruszać, przeciągnij tę aplikację na inną ikonę, a następnie puść. Ta akcja spowoduje utworzenie folderu zawierającego obie aplikacje o nazwie z dowolną kategorią, w której znajdują się aplikacje. Ten folder można łatwo zmienić.Zastanów się dobrze, zanim zdecydujesz się na jailbreak swojego iPada. Zaletą łamania więzienia na iPadzie jest to, że zapewni Ci wiele dodatkowych funkcji. Jednak złamanie więzienia może sprawić, że będzie on bardziej podatny na ataki hakerów. Co więcej, złamanie więzienia powoduje utratę gwarancji Apple i może mieć znaczny wpływ na żywotność baterii iPada.Aby chronić poufne dane, iPad ma funkcję, która usunie wszystkie dane, jeśli hasło zostanie wprowadzone niepoprawnie dziesięć razy. Aby uzyskać dostęp do tej funkcji, przejdź do Ustawień i kliknij Blokada kodem; następnie kliknij Wymaż dane. Ta funkcja prywatności przywróci iPada do domyślnych ustawień fabrycznych.Możesz przedłużyć żywotność baterii iPada, używając urządzenia w trybie samolotowym. Jak możesz w pełni wykorzystać swojego iPada?

W trybie samolotowym Wi-Fi i radio bezprzewodowe są wyłączone.

Jest to idealne rozwiązanie, jeśli nie potrzebujesz połączenia z Internetem, aby korzystać z iPada. Nadal będziesz mógł używać tabletu do czytania e-booków, grania w gry i korzystania z niektórych aplikacji bez rozładowywania baterii.Czy wiesz, że gdy ładujesz iPada na płaskiej powierzchni, może minąć trochę czasu, zanim pojawi się lampka baterii? Nie panikuj! Podłącz i poczekaj chwilę. W końcu pojawi się symbol ładowania, a Twój iPad ładuje się przez cały czas.Chroń swoje poufne dane dzięki funkcji Usuń wszystko. Martwisz się utratą tożsamości w przypadku zgubienia lub kradzieży iPada? Po prostu włącz ustawienie bezpieczeństwa Wymaż dane. W przypadku 10 błędnych wpisów hasła, iPad automatycznie usunie wszystkie dane osobowe. Możesz znaleźć tę opcję w menu Ustawienia, w obszarze Ogólne> Blokada kodem.Domyślne ustawienie fabryczne iPada jest ustawione na podgląd tylko dwóch pisanych wierszy z każdego e-maila przed jego wybraniem. Może pomóc Ci zobaczyć więcej wierszy przed otwarciem wiadomości e-mail. Przejdź do Ustawień, a następnie dotknij Poczta. Otwórz kartę poczty w aplikacji Ustawienia, a następnie przejdź do Kontakty > Kalendarz. Tam wybierz liczbę wierszy do podglądu, korzystając z opcji „Podgląd poczty”.Często twórz kopie zapasowe iPada. Twój iPad wkrótce stanie się ważnym elementem Twojego codziennego życia, zawierającym rozrywkę, notatki, a nawet ważne dokumenty. Przyzwyczajaj się do tworzenia kopii zapasowej iPada każdej nocy, aby nie było szansy, że te dokumenty zostaną utracone na zawsze. Pamiętaj, że Twój iPad to wciąż technologia; może się złamać lub cegnąć bez większego ostrzeżenia.Teraz, gdy masz lepszy pomysł, jak korzystać z iPada, powinieneś móc go używać do większej liczby rzeczy. Baw się, korzystając z aplikacji, śledź swój program treningowy, używaj go, aby pomóc dzieciom w nauce i nie tylko. iPad to świetne narzędzie do wszystkiego!