Jak zaprojektować najwyższej klasy witrynę internetową?

Wiele osób uważa, że ​​Internet może być mylący, jeśli chodzi o wyszukiwanie porad dotyczących projektowania stron internetowych.

Nie ma nic bardziej irytującego niż konieczność przeglądania zbyt dużej ilości treści w celu znalezienia właściwych informacji. Spróbuj skorzystać z tych porad ekspertów, aby stworzyć coś, z czego będziesz dumny, że poświęciłeś czas.Używaj skrótów tak często, jak możesz. Prawie wszystko w projektowaniu stron internetowych ma skrót, a jeśli dokładnie je sprawdzisz, możesz znaleźć szybsze sposoby realizacji większości elementów. Istnieje wiele kodów HTML, które mogą pomóc w szybkim wprowadzaniu zmian bez przechodzenia przez proces przesyłania.Zbuduj swoją stronę internetową za pomocą systemu zarządzania treścią. Wiedza o tym, jak zbudować stronę internetową przy użyciu tylko HTML i CSS, to dobra podstawowa wiedza, ale może ona stworzyć tylko statyczną stronę internetową. Projektowanie stron internetowych ewoluowało w kierunku dostarczania dynamicznych treści. Jeśli połączysz swoje umiejętności kodowania z systemem zarządzania treścią, możesz zbudować praktycznie dowolny rodzaj strony internetowej, jaką tylko zechcesz.Każda strona Twojej witryny powinna mieć możliwość powrotu do strony głównej lub „domu”. Gwarantuje to, że gdy użytkownicy wejdą głębiej w Twoją witrynę, zawsze będą mogli zacząć od nowa, jeśli stracą miejsce, co doprowadziło ich do strony, na której aktualnie się znajdują.Upewnij się, że Twoja witryna używa spójnej czcionki w całym tekście. Niektóre strony internetowe zmieniają czcionki, chcąc nie chcąc, bez żadnego powodu projektowego. To sprawia, że ​​treści są trudne do przetworzenia dla odwiedzających. Większość stron internetowych, zwłaszcza firmowych, dobrze sobie radzi z podstawowymi czcionkami, takimi jak Arial, Veranda, a nawet Times New Roman.Upewnij się, że Twoja witryna jest zoptymalizowana pod kątem poprzednich wersji przeglądarki Internet Explorer. Ludzie mogą powiedzieć, że nie lubią Internet Explorera, ale większość z nich nadal go używa. Nie oferują wielu elementów zgodnych z podstawowym standardem sieciowym, więc dostosowania mogą być w porządku. Jak zaprojektować najwyższej klasy witrynę internetową?

W szczególności będziesz chciał wiedzieć o „błędzie modelu pudełkowego” IE.Przygotuj ładną stronę o Tobie lub Twojej organizacji i zatytułuj ją „O” lub „O nas”.

Suche lub uproszczone treści nie zainteresują czytelnika. Spróbuj nadać mu trochę osobowości. Niech ludzie zobaczą, kim jesteś, dzieląc się swoim wykształceniem, ruchami zawodowymi i przyszłymi celami.Zapewnij przeglądarkom internetowym niezależne strony CSS, a następnie użyj warunkowego ładowania. Możesz przeprowadzić konserwację i testowanie znacznie szybciej i łatwiej, jeśli te rzeczy są na miejscu. Każda strona internetowa wymaga konserwacji, a uproszczenie jej pozwoli Ci zaoszczędzić czas na dłuższą metę.Używaj profesjonalnie wyglądających i czytelnych czcionek. Czcionka jest jednym z pierwszych elementów, które ludzie zauważają wchodząc na stronę. Czcionki Comic Sans i bardziej wyszukane mogą być niedostępne na wielu komputerach użytkowników, więc nie używaj ich. Czcionki w Twojej witrynie można ustawić tak, aby odpowiadały domyślnej czcionce używanej przez komputer odwiedzających. Może to zakłócać projekt Twojej witryny.Ćwicz tak często, jak to możliwe, gdy zaczynasz uczyć się projektowania stron internetowych. Zacznij wypróbowywać pomysły, gdy się ich uczysz. Pomoże ci to utrwalić swoją wiedzę. Nie chcesz iść dalej myśląc, że nauczyłeś się tematu, kiedy nie zrozumiałeś go właściwie.Czytanie porad i wskazówek, takich jak te tutaj, jest kluczem do opanowania projektowania stron internetowych. Upewnij się, że masz dobrą edukację na temat projektowania stron internetowych od ludzi, którzy rozumieją, jak stworzyć profesjonalnie wyglądającą witrynę, dzięki czemu możesz szybko zbudować własną. Bez odpowiedniej wiedzy projekt Twojej strony internetowej będzie kiepsko wykonany i będzie wyglądał w najlepszym razie nieprofesjonalnie.Podsumowując, prawdopodobnie widziałeś już wszystkie zasoby dotyczące projektowania stron internetowych, które są dostępne online. Jednak najprawdopodobniej znalazłeś odpowiedzi na swoje pytania w tym artykule. Włącz te sugestie od razu, a będziesz zadowolony, że to zrobiłeś.