Wybierz wysokiej jakości płytki łazienkowe

Z pewnością wszyscy znają standardowe zalety płytek podłogowych i ściennych, takie jak trwałość i niskie koszty utrzymania.

Istnieją jednak inne korzyści, których nie oferują inne materiały wykończeniowe, a o których warto wiedzieć. Wysokiej jakości płytki gresowe są nie tylko odporne, ale również nie wymagają żadnych zabiegów konserwacyjnych, oprócz okresowego przetarcia i zmycia na mokro. W ten sposób nie tylko otrzymamy łazienkę estetyczną, ale również higieniczną i przyjemną do użytkowania.

Wybierz wysokiej jakości płytki łazienkowe

Kolorowe kafle ścienne Paradyż Tamoe do aranżacji łazienki

Płytki są wykonane z wielu różnych materiałów, a wszystkie mają cechy przyjazne dla środowiska. Płytki ceramiczne i gresowe można łatwo wyprodukować z gliny, która jest zrównoważonym surowcem. Dodatkowo jest to materiał naturalny, nie uwalnia zatem do powietrza lotnych związków organicznych (LZO), które są szkodliwe i mogą powodować wiele chorób i alergii. Płytki gresowe są zazwyczaj wodoodporne i mrozoodporne, zatem jest to dobry wybór zarówno do łazienki i kuchni, jak i na balkon czy taras. Należy jednak na podłogi w domu i na zewnątrz wybierać płytki odporne na ścieranie i antypoślizgowe.

Być może chcesz umieścić jasny róż czy zieleń w swojej łazience, ponieważ jest to twój ulubiony kolor. Ale nie musisz używać w całej łazience tylko jednego koloru. Mieszając i dopasowując kafelki Tamoe, możesz uwzględnić nawet najbardziej osobiste wybory bez obawy, że wprowadzisz projekt, który szybko wyjdzie z mody czy się znudzi. Wybierając co najwyżej trzy opcje wyboru płytek, czy to w kolorze, stylu lub rozmiarze, możesz wprowadzić różnorodność i ciekawy wizualnie efekt do swojej łazienki. Te kafelki mogą mieć różne kolory, ten sam kolor o różnych kształtach i rozmiarach lub jedno i drugie.

Jeśli chcesz mieć wysokiej jakości, piękną i niepowtarzalną łazienkę, która jest odporna na działanie wody, jest przyjazna dla środowiska i naturalna oraz łatwa do utrzymania w czystości, wybór jest oczywisty, płytki gresowe w kształcie kafli Paradyż Tamoe. Możesz je zakupić na stronie https://e-plytki.eu/pl/c/PARADYZ-TAMOE/5928. Możesz z ich pomocą zaprojektować wyjątkowy wygląd w łazience, dobrać kolory czy kształty kafli na ścianach. Naprawdę możesz mieć dowolny kolor, jaki chcesz w swoim projekcie, łącząc je i dopasowując.