Znajdź sposoby na walkę z alergiami w tym roku

Jeśli masz alergie, wiesz już, jak bardzo mogą być stresujące.

Zmuszanie do pozostania w środku i ograniczanie się do zabawy nie jest dobrym uczuciem. Jeśli chcesz mieć świetne pomysły na to, jak zmaksymalizować własne doświadczenie podczas radzenia sobie z alergiami, czytaj dalej.Zanim zaplanujesz spędzenie dnia na świeżym powietrzu, odwiedź stronę internetową AAAAI National Allergy Bureau i wprowadź swój kod pocztowy, aby znaleźć aktualne informacje na temat codziennej liczby pleśni i pyłków. Jest to również bardzo przydatne źródło informacji o wyborze miejsca na następne wakacje. Trudno się dobrze bawić, gdy walczysz z alergiami.Ponieważ ćwiczenia zwiększają ilość powietrza wchłanianego przez płuca, jeśli masz nieznośne alergie, ćwicz w pomieszczeniu. Wszystkie pyłki i inne cząstki, które wywołują reakcje alergiczne, dostaną się do organizmu znacznie szybciej i w większej ilości podczas wykonywania jakiejkolwiek forsownej aktywności na świeżym powietrzu.Uważaj, jakich produktów używasz do leczenia alergii. Na przykład, jeśli stosujesz środek zmniejszający przekrwienie i masz wysokie ciśnienie krwi, możesz doznać udaru lub zawału serca. Porozmawiaj ze swoim lekarzem przed zażyciem jakichkolwiek leków przeciwalergicznych, aby upewnić się, że są one dla Ciebie bezpieczne.Miej osobne buty do użytku wewnątrz i na zewnątrz. Jeśli dużo pracujesz w ogrodzie lub po prostu lubisz przebywać na świeżym powietrzu, przygotuj parę butów specjalnie do tych czynności. Kiedy nadejdzie czas, aby wejść do domu, twoje buty wraz z pyłkami i kurzem, które niosą, możesz zostawić przy drzwiach – minimalizując alergeny, które dostają się do twojego domu.Leczenie objawów alergii po raz pierwszy za pomocą recepty na leki przeciwhistaminowe lub bez recepty najlepiej jest podejść do tego ostrożnie. Wiele z tych produktów jest znanych z powodowania silnej senności; nie ma sposobu, aby określić, jak zareaguje twoje ciało. Mając to na uwadze, powinieneś przyjąć pierwszą dawkę w domu, aby uniknąć wpadek lub upośledzenia bezpieczeństwa.Osoby, które mają ciężkie reakcje alergiczne, muszą zadzwonić pod numer 911, gdy poczują nadchodzące objawy. To najlepszy i najszybszy sposób, aby uzyskać pomoc i upewnić się, że nie skończysz w bardziej krytycznym stanie. Znajdź sposoby na walkę z alergiami w tym roku

Reakcje alergiczne mogą pojawić się szybko, a niektóre mogą nawet doprowadzić do śmierci, więc podejmij odpowiednie kroki, aby szybko uzyskać pomoc.Trzymaj się z dala od małych kwiatów, które nie mają dużo koloru.

Te kwiaty to te, które mają tendencję do niepokoju alergii. Większe, jaśniejsze kwiaty, takie jak te, które przyciągają pszczoły i kolibry, zwykle nie powodują alergii, więc powinieneś być w porządku wokół tego rodzaju kwiatów.Ponieważ pleśń rośnie w ciepłym, wilgotnym środowisku, jest bardzo powszechna w ekologicznych materiałach ogrodniczych. Sterty kompostu są znaczącym źródłem zarodników pleśni i innych alergenów, co jest bardzo frustrujące dla alergików, którzy preferują ekologiczne techniki ogrodnicze. Podczas kompostowania zawsze noś maskę na twarz. Pozwala to na wykonywanie brudnej roboty bez ataku alergii.Spróbuj zaplanować regularne wizyty tępicieli, jeśli masz owady i szkodniki. Kał karaluchów, gryzoni i innych małych zwierzątek może wywoływać alergie. Możesz łatwiej oddychać po eksmisji tych niechcianych gości, dzwoniąc do niezawodnego profesjonalnego eksterminatora.Jeśli masz niebezpieczną alergię na pszczoły, niektóre pokarmy lub rośliny, staraj się trzymać zapas antyhistamin w torebce lub samochodzie. W przypadku, gdy będziesz daleko od pomocy medycznej i będziesz narażony na alergen, który może wywołać poważną reakcję, będziesz dobrze uzbrojony. Będziesz gotowy do powstrzymania każdego problemu, który może być niebezpieczny lub spowodować poważne problemy z oddychaniem.Mam nadzieję, że ten artykuł dostarczy ci informacji na temat życia i radzenia sobie z alergiami. Życie jest zbyt zabawne, abyś mógł je przegapić, więc skorzystaj z poniższych wskazówek, które pomogą Ci zwalczyć alergie.