Nowoczesne wiaty przystankowe

Współczesne i nowoczesne przystanki autobusowe to nie tylko daszki z ławką, aby podróżni mogli usiąść czy schronić się przed deszczem oczekując na przyjazd autobusu miejskiego.

Cyfrowe wiaty autobusowe wykorzystujące cyfrowe oznakowanie to świetny sposób na nawiązanie kontaktu z odbiorcami i generowanie przychodów, aby ponownie zainwestować w lokalne społeczności.

Nowoczesne wiaty przystankowe

Wiaty przystankowe dla wygodnego oczekiwania na transport

Przystanki autobusowe można połączyć z centrum informacyjnym urzędu miejskiego lub firmy autobusowej, co daje nieograniczone możliwości wyświetlania. Cyfrowe wiaty przystankowe oferują nieskończone możliwości, które mogą znacznie wzmocnić inteligentne miasta. Korzystanie z cyfrowych przystanków autobusowych zapewnia radom miejskim i reklamodawcom świeży i dynamiczny kanał promocji produktów i usług. Istnieje wiele różnorodnych przykładów wykorzystania przez duże firmy cyfrowych wiat przystankowych w swoich kampaniach reklamowych.

Rady mogą również wykorzystywać przystanki autobusowe do promowania lokalnych wydarzeń, takich jak informacje, wydarzenia kulturalne, koncerty i festiwale. Wygenerowane dochody można następnie zainwestować z powrotem w miasto lub system transportowy lub zainwestować w więcej oznakowań przystanków autobusowych. Jednym ze sposobów na bardziej zrównoważony rozwój jest zastąpienie mediów drukowanych treściami cyfrowymi. Po zainstalowaniu wyświetlacze cyfrowe przystanków autobusowych przetrwają lata, podczas gdy plakaty i ogłoszenia papierowe będą musiały być stale aktualizowane i zmieniane. Zaletą posiadania tego typu przystanku autobusowego jest możliwość zmiany treści online w ciągu kilku chwil.

Wiaty przestankowe różnego rodzaju można wygodnie zamówić na stronie budotechnika.com.pl/wiaty-przystankowe/. Z tego typu rozwiązania skorzystają również pasażerowie. Na przykład, jeśli oczekiwanie na autobus wynosi kilkanaście minut, pasażer może docenić bieżące wiadomości lokalne, które może przeczytać. Pomoże im to nie tylko uzyskać ważne informacje, ale może sprawić, że czekanie będzie mniej męczące i zachęci więcej osób do podróżowania komunikacją miejską.